text.skipToContent text.skipToNavigation
Шолја сет For Her + For Him + VIVAX бокал за водаIDEK000034418
Нашата најниска цена
1.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Шолја сет Фор Хер содржи: порцеланска шолја, подметач и порцеланска лажица.
Бренд Vivax