text.skipToContent text.skipToNavigation
Varta СВЕТИЛКИ LED PEN LIGHTIDMK-10082
Нашата најниска цена
406,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Џебна светилка со 1 ААА алкална батерија
Бренд Varta
Тип на производ Светло