text.skipToContent text.skipToNavigation
MOTOROLA MOTO Z black смартфонIDEK000064634
Нашата најниска цена
36.990,00 ден
SMARTPHONE MOTOROLA MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 820 octa-core, 4GB RAM, 32GB интерна меморија, 13MP задна камера, 5MP предна камера, fingerprint, 2600m...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

SMARTPHONE MOTOROLA MOTO Z black, 5.5”AMOLED (2560 x 1440 ) display, LTE, Qualcomm Snapdragon 820 octa-core, 4GB RAM, 32GB интерна меморија, 13MP задна камера, 5MP предна камера, fingerprint, 2600mAh батерија, Android.
Бренд Lenovo