text.skipToContent text.skipToNavigation
Samsung Galaxy J5 (2016) J510FN LTE DS златна бојаIDEK000036566
Нашата најниска цена
12.433,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Samsung Galaxy J5 (2016) J510FN LTE DS смарт телефон, златна боја. Активен и способен смарт телефон кој доаѓа со инзворендниот Super AMOLED дисплеј. Како и сите други модели на самссунг од 2016 година овој телефон се одликува со квалитетна изработка и материјал на изработка кој е со многу висок квалитет.