text.skipToContent text.skipToNavigation
ПАНАСОНИЦ КKC-ТГ1612ФKCХIDMK-12923
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

КKC-ТГ1612ФKCХ представлја новитет у колекцији Панасониц телефона. Атрактивног дизајна и потпуно јендоставан за употребу. Телефон долази у комплету са двије слушалице. Панасониц КKC-ТГ1612ФKCХ је телефон са црном базом и црном слушалицом.
Бренд Panasonic
Тип на производ Безжичен звучник