text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON EOS 1300D EF18-55IS KIT дигитален фотоапаратIDEK000036168
Нашата најниска цена
28.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Голем CMOS сензор од тип APS-C со 18 мегапиксели за неверојатни детали; Одлични снимки при слаба осветленост; Континуирано фотографирање со брзина до 3 слики во секунда; 3.0" осветлен екран за јасно прегледување; Видеоснимки со 1080p и филмски изглед; Споделете ги вашите слики и контролирајте го вашиот фотоапарат преку Wi-Fi; Моќна обработка со DIGIC
Тип на производ Фотоапарат