text.skipToContent text.skipToNavigation
PS4 Wireless Platinum HeadsetIDEK000033708
Нашата најниска цена
11.266,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.03.2019

PS4 Wireless Platinum Headset
Тип на производ Конзола