text.skipToContent text.skipToNavigation
Thrustmaster volan Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia PS4/PS3IDMK-25014
Нашата најниска цена
18.114,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Thrustmaster volan Ferrari Wireless GT Cockpit 430 Scuderia PS4/PS3
Бренд Trustmaster
Тип на производ Додатоци за играње