text.skipToContent text.skipToNavigation
Metro Redux PS4IDMK-39883
Нашата најниска цена
2.257,00 ден
Metro Redux PS4, dvije pune igre sa svim DLC-ovima, Metro 2033 Redux i Metro Last Light Redux

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Metro Redux PS4, dvije pune igre sa svim DLC-ovima, Metro 2033 Redux i Metro Last Light Redux
Платформа PS4
Бренд Deep Silver
Тип на производ Игри