text.skipToContent text.skipToNavigation
PS4™ - PlayStation®4 500GB (Glacier White), играчка конзола + FIFA 2016IDMK-15992
Нашата најниска цена
24.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation®4 системот ќе ве однесе во еден сосема поинаков свет со нови играчки искуства и секогаш поврзана гејминг заедница.
PS4™ ги става гејмерите на прво место со повеќе од 180 игри во развој како и останатите добро познати игри од добро познатите претходници.
Бренд Sony
Тип на производ Конзола