text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 1TB Slim + FIFA 18 WCE + 2 Dual Shock контролераIDEK000211192
29.999,00 ден
Нашата најниска цена
20.999,00 ден
PlayStation 4 1TB Slim + FIFA 18 WCE + 2 Dual Shock контролера

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.07.2019

PlayStation 4 1TB Slim + FIFA 18 WCE + 2 Dual Shock контролера

Бренд Sony
Тип на производ Играчка конзола