text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Slim 500GB + Battlefield 1 + Watch dogs 2IDEK000034501
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation 4 Slim 500GB + Battlefield 1 + Watch dogs 2
Тип на производ Конзола