text.skipToContent text.skipToNavigation
PlayStation 4 Slim White 500GB + Fifa 17 + Titanfall 2 + додатен PS4 DualShock ControllerIDEK000035453
Нашата најниска цена
24.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PlayStation 4 Slim White 500GB + Fifa 17 + Titanfall 2 + додатен PS4 DualShock Controller во црна или бела комбинација
Тип на производ Конзола