text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino ISOFIX Nomad седиште за во автомобилIDEK000035546
Нашата најниска цена
12.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Погодно за деца од 9 до 36 kg тежина, регулација на наслон 3 позиции, антиротациски систем за оганичување на вртење на седиштето, ISOFIX систем за зацврстување на седиштето, систем за заштита од страничен удар SIDE ARMOR, сигурносен појас во 5 точки на заштита, произведено по европски стандарди,направено од 100% безбедни материјали.