text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino "Sofia" frappe cotton jeans количкаIDEK000074081
7.863,00 ден
Нашата најниска цена
6.290,00 ден
Chipolino "Sofia" frappe cotton jeans количка LKSO01802FJ. Погодно за деца од 6-36 месеци до 15kg. Има можност за 3 позиции на прилагодување и за во лежечка положба, 5 точки за прилагодување на др...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino "Sofia" frappe cotton jeans количка LKSO01802FJ. Погодно за деца од 6-36 месеци до 15kg. Има можност за 3 позиции на прилагодување и за во лежечка положба, 5 точки за прилагодување на држачите, долна корпа за сместување на багаж, предни тракалца за дополнителна и безбедна заштита, задни две тркалца со кочница, предната преграда може да се тргне, лесно склоплива. Произведено е според стадрадот за квалитет EN 1888 , направен од 100% безбеден материјал. Боја црна. Тежина на количката 8,2кг. Димензии:88х48х106цм, димензија на седиште: 85х32цм

Бренд Chipolino
Тип на производ Количка за бебе