text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino "Bellissima" blue indigo креветчеIDEK000074063
7.738,00 ден
Нашата најниска цена
6.190,00 ден
Chipolino "Bellissima" blue indigo креветче KOSIBS183BI. Погодно за деца од 0+ до 15kg. Има две нивоа и душек, има две тркалца за полесна манипулација, торбичка од страна за облека преносна. Прои...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Chipolino "Bellissima" blue indigo креветче KOSIBS183BI. Погодно за деца од 0+ до 15kg. Има две нивоа и душек, има две тркалца за полесна манипулација, торбичка од страна за облека преносна. Произведено по европски стандарди EN716 и EN12221, направено од 100% безбедни материјали. Боја сина
Бренд Chipolino
Тип на производ Кревет за бебиња