text.skipToContent text.skipToNavigation
Primebebe DORMI BROWN Креветче за деца IDEK000073385
Нашата најниска цена
2.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

Практично креветче за дома и за патување. Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гледа а и вие него. Во пакувањето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за пренесување. Димензии на расклопено креветче: 120х60х78 см. Тежина на креветчето: 8,8кг, носивост 18кг. Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN – 716.

Бренд Primebebe
Тип на производ Преносен кревет за бебе