text.skipToContent text.skipToNavigation
Играчка воз на батерии CAT Iron DieselIDEK000063296
Нашата најниска цена
1.190,00 ден
Играчка воз на батерии CAT Iron Diesel. Производот има локомотива и три вагони. Со возот доажаат и две CAT градежни машини и камион дигалка за контејнери која може да се носи на возот. Должина на п...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Играчка воз на батерии CAT Iron Diesel. Производот има локомотива и три вагони. Со возот доажаат и две CAT градежни машини и камион дигалка за контејнери која може да се носи на возот. Должина на пругата е 2 метри. Потребни се 2АА батерии кои не се вклучени во пакувањето. Наменето е за возраст над 3 години.
Бренд Toy State
Тип на производ Електронски играчки