text.skipToContent text.skipToNavigation
Играчка Minnie благајнаIDMK-24095
Нашата најниска цена
1.990,00 ден
Механичка благајна с ликом Минние. У пакирањ долазе кованице, новчанице и кредитне картице. Ротирајуќа дршка с оригиналним звуком и приказом цијене. Уклјучује и ролу папира за рачуне и ладицу. Када...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Механичка благајна с ликом Минние. У пакирањ долазе кованице, новчанице и кредитне картице. Ротирајуќа дршка с оригиналним звуком и приказом цијене. Уклјучује и ролу папира за рачуне и ладицу. Када се притисне гумб за отварањ, чује се звоно и ладица се отвара. Димензије пакирањ 20*28*18 цм. Доб 3+. ТВ рекламу можете погледати на слједеќем линку хттпс://иоуту.бе/Тku1ЛЛНб5kcГв
Возраст 0 +
Бренд Imc Toys
Тип на производ Детска играчка