text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишана играчка HAPPY SOUNDS PLUTONIDMK-14026
Нашата најниска цена
1.050,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Плишани Плутон који се гласно смије кад му стиснеш руку. Нјегов смијех је тако заразан да ќеш се смијати с њм цијело вријеме! Висина цца 32 цм. Потребне 3 батерије ЛР44 које су уклјучене у пакирањ. Доб 18 мј +.
Лиценца HNS
Бренд Imc Toys
Тип на производ Играчка