text.skipToContent text.skipToNavigation
Папка со ластик и тефтерIDEK000037229
Нашата најниска цена
699,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Папка со ластик и тефтер. А4 папка.Имитација на кожа и полиестер,со микрофибер во внатрешноста.Содржи тефтер со 20 листови со линии,пенкалото не е вклучено. 245 x 315 x 15 мм
Тип на производ Останато