text.skipToContent text.skipToNavigation
PULSE ANATOMIC BLUE 21491 анатомски ранецIDEK000211482
1.999,00 ден
Нашата најниска цена
1.599,00 ден
PULSE ANATOMIC BLUE 21491 анатомски ранец. Најпродаван анатомски ранецод Pulse кој е удобен за носење и е наменет за ученици од 7-11 години. Анатомијата на грбот е појачана со алуминимска шипка к...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

PULSE ANATOMIC BLUE 21491 анатомски ранец. Најпродаван анатомски ранецод Pulse кој е удобен за носење и е наменет за ученици од 7-11 години. Анатомијата на грбот е појачана со алуминимска шипка која може по потреба да се тргне. има гумирано дно со опција за извлекување на габаница во флуросцентна боја за заштита во сообраќајот. Ранецот исто има рефлектирачка боја која се приметува во ноќни услови или во услови на слаба видливост. Димензии 280 x 410 x 200 mm, тежина 0,9кг.

Бренд Pulse
Тип на производ Торба