text.skipToContent text.skipToNavigation

Fujitsu ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V42 десктопIDEK000064450

Цена
33.999 ден
Fujitsu ESPRIMO P557, Free DOS, Intel® Core™ i5-7400, 3,00 GHz, Intel® H110, 1x 8 GB DDR4, 2400 MHz, Интегрирана, Intel® HD Graphics, SSD PCIeI 256GB M.2, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, Десктоп, 85% energy efficient power supply W, Optical USB mouse black, KB410 USB Black US Layout

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Fujitsu ESPRIMO P557 произведено во ГЕРМАНИЈАFree DOS, Intel® Core™ i5-7400, 3,00 GHz, Intel® H110, 1x 8 GB DDR4, 2400 MHz, Интегрирана, Intel® HD Graphics, SSD PCIeI 256GB M.2, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, Десктоп, 85% energy efficient power supply W, Optical USB mouse black, KB410 USB Black US Layout