text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo V530s SFF Tower (i5-8400/8GB DDR3/ 256GB SSD/ Windows 10 Pro/DVDRW/Keyboard + Mouse)IDEK000211366
Нашата најниска цена
39.790,00 ден
Lenovo V530s SFF Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz)/ 8GB DDR4/ SSD 256GB M.2 2280 NVME/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Parallel Port/ Serial port/ Keyboar...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.08.2019

Lenovo V530s SFF Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz)/ 8GB DDR4/ SSD 256GB M.2 2280 NVME/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Parallel Port/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ Windows 10 pro/36 месеци гаранција.

Бренд Lenovo
Тип на производ Персонален компјутер