text.skipToContent text.skipToNavigation
MSGW GAMING A121 десктоп компјутерIDEK000202701
Нашата најниска цена
64.999,00 ден
МБО АМ4 АС ПРИМЕ Б350М-Е ЦПУ АМД Ризен 5 1600KC МЕМ ДДР4 8ГБ 2666МХз АД kc2 ВГА МСИ ГеФорце ГТKC 1070 ГАМИНГ 8Г ССД СанДиск Плус 240ГБ ХДД ИНТ ВД 10ЕЗЕKC ОДД ДРВ ЛГ ГХ24НСД1 САТА Булк Блацк 24kc ЦА...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MSGW GAMING A121, Free DOS, AMD Ryzen™ 5, 1600X, 3,60 GHz, B350, 2x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, nVIDIA GeForce, MSI GeForce GTX 1070 GAMING 8G, SSD, 240 GB, DVD±RW, 1000 GB, 10/100/1000 Mbit, MSI STORM, MSI PLATINUM PRO 500W 80PLUS BRONZE W, MSI
Процесор AMD quad-Core
Работна меморија (RAM) 16GB
Тип на графика NVIDIA
Капацитет на диск 240 GB
Бренд Msgw
Тип на производ Персонален компјутер