text.skipToContent text.skipToNavigation
МС ЈУМП мини звучници, црвениIDMK-11249
Нашата најниска цена
460,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МС ЈУМП, мини хамбургер звучник, Моќност 3В, микро СД/Т-флеш читач за картички, 3.5мм аудио приклучок, вградена Ли-По батерија -се полни преку стандардно УСБ, ЛЕД покажувач на состојба на батеријата, боја црвена
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Звучници