text.skipToContent text.skipToNavigation
МС Индустриал звучник 2.0 ТоверсIDMK-6035
Нашата најниска цена
400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ТОВЕРС, вкупна моќност 6 В, фреквенциски опсег 150Хз-20кХз, УСБ приклучок
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Звучници