text.skipToContent text.skipToNavigation
МС СВИНГ 2.0 звучнициIDME-y63252
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
МС СВИНГ 2.0 - звучни дуо идеалан за све ситуације.Идеално за кориштењ уз столно и пријеносно рачунало. Но, неморате стати само на томе спојите их на свој МП3, мобител и уживајте у високој квалитет...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

МС СВИНГ 2.0 - звучни дуо идеалан за све ситуације.Идеално за кориштењ уз столно и пријеносно рачунало. Но, неморате стати само на томе спојите их на свој МП3, мобител и уживајте у високој квалитети звука коју вам пружају. Спецификације: укупна снага 6В - 2 kc 3В УСБ напајањ Фреквенција: 20Хз-18кХз
Бренд Ms
Тип на производ Звучници