text.skipToContent text.skipToNavigation
Corsair Gaming K70 RGB RAPIDFIRE Mechanical Keyboard CH-9101014-EU, tipkovnicaIDMK-48007
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Corsair Gaming K70 RGB RAPIDFIRE Mechanical Keyboard, Backlit RGB LED, Cherry MX Speed RGB (International English)
Бренд Corsair
Тип на производ Тастатура