text.skipToContent text.skipToNavigation
ХП 1ТБ 6Г САТА 7.2к 3.5ин СЦ МДЛIDEK000004967
Нашата најниска цена
12.405,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХДД 1ТБ 7.2к САТА 3.5" СЦ МДЛ Ген8, Компатибилност: Ген8 сервери са 3.5" шасијом.
Тип на производ Сервер