text.skipToContent text.skipToNavigation
MSI nVidia Geforce GTX1080Ti AERO 11G OCIDEK000072487
Нашата најниска цена
45.500,00 ден
MSI nVidia Geforce GTX1080Ti AERO 11G OC

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MSI nVidia Geforce GTX1080Ti AERO 11G OC
Бренд Msi
Тип на производ Графичка карта