text.skipToContent text.skipToNavigation
Д-ЛИНК ДКВМ-4КIDEK000003696
Нашата најниска цена
3.263,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Једноставном "хот кеи" командом овај КВМ преклопник омогуќава контролу над четири рацунала, користеќи једну типковницу, монитор и миш. ДКВМ-4К подрзава ВГА, СВГА и МултиСинц мониторе, при резолуцији до 2048kc1536@72Хз. Напаја се путем ПС/2 порта те напонски адаптер није потребан. Два засебна сета КВМ каблова су уклјуцена уз продукт. <СПЕЦ><табле цласс="продуцт_детаилс" целлСпацинг="0" целлПаддинг="0" бордер="0" видтх="100%"> <тр цласс="дефаулт-лист-хеадер"> <тд видтх="30%"><стронг>Назив <тд видтх="70%"><стронг>Опис <тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Кеи Феатурес<тд><ЛИ>Бус-повер суппорт (но еkcтернал повер цоннецтион реkuуиред) <ЛИ>Алловс цонтрол оф 4 ПС/2 стиле цомпутерс фром а сет оф сингле кеибоард, моусе, монитор <ЛИ>Кеибоард анд моусе емулатион фор еррор-фрее боот-уп <ЛИ>ВГА, СВГА анд Мултисинц монитор ресолутион 2048 kc 1536 суппорт <ЛИ>Мицрософт ИнтеллиМоусе анд Мицрософт ИнтеллиМоусе Еkcплорер суппорт <ЛИ>ПС/2 стиле кеибоард, моусе суппорт <ЛИ>Свитцх амонг тхе 4 ПЦс виа "Селецт"пусх буттон анд Хот-Кеи цоммандс <ЛИ>Ауто-сцан моде фор цонве
Тип на производ Оперативен систем