text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER AN515-42-R8M4 NITRO, NH.Q3REX.022 лаптопIDEK000205887
49.488,00 ден
Нашата најниска цена
39.590,00 ден
ACER AN515-42-R8M4 NITRO, NH.Q3REX.022 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: Ryzen 5 2500U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: Radeon 560X 4GB, DVD RW: NO ODD, Оперативен сист...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

ACER AN515-42-R8M4 NITRO, NH.Q3REX.022 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: Ryzen 5 2500U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: Radeon 560X 4GB, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна
Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп