text.skipToContent text.skipToNavigation
HP OMEN 17-AN199NA, 4RF81EA лаптопIDEK000206039
136.125,00 ден
Нашата најниска цена
104.900,00 ден
HP OMEN 17-AN199NA, 4RF81EA лаптоп. Екран:17.3 FHD 120Hz IPS, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 16G, Капацитет: 256GB SSD/ 1 TB, Графичка карта: GTX 1070 8GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.05.2019

HP OMEN 17-AN199NA, 4RF81EA лаптоп. Екран:17.3 FHD 120Hz IPS, Процесор: i7-8750H, RAM меморија: 16GB, Капацитет: 256GB SSD/ 1 TB, Графичка карта: GTX 1070 8GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: Windows 10 HOME, Боја: Црна

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп