text.skipToContent text.skipToNavigation
HP PAVILION 15-CS0029NIA, 4XF65EA лаптопIDEK000205960
65.238,00 ден
Нашата најниска цена
52.190,00 ден
HP PAVILION LAPTOP 15-CS0029NIA, 4XF65EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i7-8550U , RAM меморија: 16G, Капацитет: 1TB, Графичка карта: GeForce MX150 4G, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DO...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2019

HP PAVILION LAPTOP 15-CS0029NIA, 4XF65EA лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i7-8550U , RAM меморија: 16GB, Капацитет: 1TB, Графичка карта: GeForce MX150 4GB, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Бела

Бренд Hp
Тип на производ Лаптоп