text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 110-15IBR BLACK (Intel N3060/4GB DDR3/500GB/15,6"/DOS)IDEK000034434
Нашата најниска цена
15.199,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 110-15IBR BLACK - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm/ 15,6" HD + Camera/ Integrated VGA/ DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 3 Cell Battery/ DOS/ 2,2kg
Тип на производ Лаптоп