text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 110-15ISK BLACK (Intel i3/4GB DDR3/1000GB/15,6"/DOS)IDEK000034442
Нашата најниска цена
20.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 110-15ISK BLACK - Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB 5400rpm/ 15,6" HD + Camera/ Integrated VGA/ DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 3 Cell Battery/ DOS/ 2,2kg
Тип на производ Лаптоп