text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 330-15IKB Platinum Grey (15,6" HD/Intel i3/ 8GB DDR4/1000GB HDD/MX130 2GB)IDEK000203720
28.234,00 ден
Нашата најниска цена
23.999,00 ден
IdeaPad 330-15IKB Platinum Grey - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz)/ 8GB DDR4(4+4GB On Board/ 1T HDD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

IdeaPad 330-15IKB Platinum Grey - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz)/ 8GB DDR4(4+4GB On Board/ 1T HDD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24 месеци гаранција.
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп