text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo LEGION Y530-15ICH, 81FV00V1RM лаптопIDEK000206052
58.738,00 ден
Нашата најниска цена
37.990,00 ден
Lenovo LEGION Y530-15ICH, 81FV00V1RM лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 1 TB, Графичка карта: GTX 1050 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE-D...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo LEGION Y530-15ICH, 81FV00V1RM лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 1 TB, Графичка карта: GTX 1050 4GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE-DOS, Боја: Црна

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп