text.skipToContent text.skipToNavigation
Western Digital My Passport Yellow 1TB екстерен хард дискIDEK000032619
4.779,00 ден
Нашата најниска цена
3.399,00 ден
My Passport Yellow 1TB, 1 TB, USB 2.0,USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, WDBYNN0010BYL-WESN

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

My Passport Yellow 1TB, 1 TB, USB 2.0,USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, WDBYNN0010BYL-WESN
Тип на производ Хард диск