text.skipToContent text.skipToNavigation
УСБ меморија Адата 16ГБ АУЦ510 БлуеIDMK-11519
Нашата најниска цена
679,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДасхДриве избор УЦ510 пакети трајност и шармом у супер мали и згодан профилу. То је врло отпоран на воду, издржлјив уреѓај који је изнимно мален и једноставан за ношењ.
Интерфејс USB 2.0
Капацитет 16GB
Бренд Adata
Тип на производ USB стик