text.skipToContent text.skipToNavigation
УСБ меморија Трансценд 4ГБ ЈФ700 3.0IDMK-6469
Нашата најниска цена
332,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

4ГБ Јет Фласх В700 3.0, 4 ГБ, УСБ 3.0, Брзина читањ 53 МБ/с, Брзина писањ 15 МБ/с, црна
Интерфејс USB 3.0
Капацитет 4GB
Бренд Transcend
Тип на производ USB стик