text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX TPC-101 3G таблетIDEK000062735
Нашата најниска цена
5.874,00 ден
VIVAX TPC-101 3G таблет, 10,1", 2GB RAM, 16GB Интерна меморија, две камери од 2MP, батерија 4700mAh, Android 6,0, Dual SIM, Ei-Fi, BT 4,0, GPS A-GPS, OTA, OTG, тежина 540грама, димезнии 240,2х170,2...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX TPC-101 3G таблет, 10,1", 2GB RAM, 16GB Интерна меморија, две камери од 2MP, батерија 4700mAh, Android 6,0, Dual SIM, Ei-Fi, BT 4,0, GPS A-GPS, OTA, OTG, тежина 540грама, димезнии 240,2х170,2х9,3mm
Бренд Vivax
Тип на производ Таблет