text.skipToContent text.skipToNavigation
NENUCO бебе за бањањеIDEK000080439
Нашата најниска цена
1.150,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Девојчињата можат да се бањаат со Nenuco куклата кога и да посакаат! Можете да ја ставите во када, во базен....телото и е направено од специјален материјал со кој можете слободно да ја ставате во вода! Возраст 1+
Возраст 0 +
Лиценца Останато
Бренд Famosa
Тип на производ Детска играчка