text.skipToContent text.skipToNavigation
CERRUTI 1881 CRA115SN02MS VARESEIDEK000064507
Нашата најниска цена
8.000,00 ден
CERRUTI 1881 CRA115SN02MS VARESE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Хронограф Водоотпорност...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

CERRUTI 1881 CRA115SN02MS VARESE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Хронограф Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj