text.skipToContent text.skipToNavigation
Casio MTP-1302PL-1A, рачен часовникIDEK000073361
Нашата најниска цена
2.790,00 ден
Основната колекција на Casio се одликува со часовници со пристапни цени и одличен квалитет.
Тука ќе најдете класични и елегантни модели кои ќе бидат Вашиот избор за совршен подарок. Бренд:Casio,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Основната колекција на Casio се одликува со часовници со пристапни цени и одличен квалитет.
Тука ќе најдете класични и елегантни модели кои ќе бидат Вашиот избор за совршен подарок. Бренд:Casio, Гаранција:24 месеци, Водоотпорност:5 bar, Стакло:Минерално, Големина:39 mm, Механизам:Кварцен, Материјал:Метал, Ремче:Кожа
Бренд Casio
Тип на производ Рачен часовник