text.skipToContent text.skipToNavigation
Esprit ES104172002 рачен часовникIDMK-8747
Нашата најниска цена
3.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Esprit, зрачи со релаксиран пристап кон животот во духот на сончевата Калифорнија.
Тие создаваат инспиративни производи со стил, исклучиво од најквалитетните материјали со фокус на квалитетот на изработката.
Боја Бела
За кого Жени
Бренд Esprit
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник