text.skipToContent text.skipToNavigation
G-SHOCK GA-100MB-1AIDEK000064573
Нашата најниска цена
6.561,00 ден
G-SHOCK GA-100MB-1A Материјал на часовник Пластика /Материјал на ремче Гума/ Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51,2 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Две стрелки, Кален...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

G-SHOCK GA-100MB-1A Материјал на часовник Пластика /Материјал на ремче Гума/ Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 51,2 Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Две стрелки, Календар, Отпорност на магнетизам, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Тајмер Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj