text.skipToContent text.skipToNavigation
G-Shock GD-101NS-1E, рачен часовникIDMK-11041
Нашата најниска цена
10.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

G-Shock е најиздржливиот од под-брендовите на Casio.
Секој од моделите се карактеризира со отпорност на удари како и висока водоотпорност, совршен за вашите амбициозни подвизи.
Боја Црна
За кого Унисекс
Бренд Casio
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник