text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1117.1AN LIVERPOOL SPIDEK000064526
Нашата најниска цена
12.000,00 ден
JACQUES LEMANS 1-1117.1AN LIVERPOOL SP Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

JACQUES LEMANS 1-1117.1AN LIVERPOOL SP Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Три стрелки, Хронограф Водоотпорност на часовник 20 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj